İade İptal Teslim Şartları

Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

 

Ürün Teslimatı

Ürün teslimatları “8” iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama “2” iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

Acil siparişlerde firma ile görüşerek süreyi kısaltmak mümkündür.

 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 1 iş günü içerisinde yapılmalıdır.
* İade için ürün teslim alınır alınmaz herhangi bir kusur varsa hemen firma aranıp bilgilendirilmelidir.Ürünler günlük ve saatlik kullanıldığı için iade süresi 1 gündür .
* İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
* Kutuya mühürlü ürünlerin mührü bozulursa iade kabul edilmez.
* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. (Lisans kaydı yapılmış ürünler iade alınmaz)
* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
* İade edilen ürünün iade kargo ücreti müşteriye aittir.40tl 

»  İademi hangi adrese göndereceğim?
"İade Adresi: / ANKARARunkliadams.com

 

»  İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılacak?

müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç  2  iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

»  Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor? 

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Not : Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Test

Form Gönderimi

Tamam