Güvenli Ödeme

Web sitemizden kredi kartınızla yaptığınız alışverişleriniz son derece güvenli bir sistem üzerinden gerçekleşmektedir.

 

İnternet'te güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:

 

Birincisi bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network alt yapısının güvenliği.

İkincisi ise müşterilerimiz bu servisten yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği. Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur.

 

1- Tanıma

2- Yetki kontrolü

3- Sorumluluk

4- Bilginin bütünlüğü ve gizliliği

 

Alışverişlerinizde güvenliği sağlama temeline dayanan bilginin bütünlüğü ve gizliliği için , internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek , gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL protokolü kullanılmaktadır. SSL Protokolü bütün yaygın web sunucuları ve tarayıcıları tarafından desteklenen bir protokoldür.

 

SSLgönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

 

Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir.

Garanti Bankası ile anlaşmalı olduğumuz için sadace garanti bankası kredi kartına taksit işlemi yapablirsiniz.Diğer banka kredi kartlarına tek çekim olarak işlem yapabilirsiniz.

Banka Kartı ile alışveriş yapamazsınız, kredi kartı veya visa kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Eft havale işlemi ile alışveriş yapmak için ürünün siparişini verdikten sonra ücretini bankadan veya internet bankacılığı sisteminizden yatırmanız gerekiyor

Test

Form Gönderimi

Tamam