Siparişin Kargoya Verilmesi

 Siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra 6 İŞ GÜNÜ İÇİNDE HAZIRLANIR 7. iş gününde KARGOYA verilir.Cumartesi pazar günleri ve bayram tatilleri 7 güne dahil edilmez .pazartesi verilen bir siparis bir sonraki pazartesikargoyaverilir. ACİL SİPARİŞ olarak 05305805256 nolu numarayı arayarak sipariş tarihini özel olarak belirleyen müşterilerimiz kargolarını  belirlenen günde teslim alırlar. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.Özellikle mayıstan eylüle kadar olan süre yoğun sipariş dönemi oldugu için bazı ürünlerde ek teslim süreleri belirlenebilir.Bu süreler ürünlerin içeriğinde belirtilir.

Mayıs eylül ayları arasında acil siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.05305805256 Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Mayıs eylül arasında vereceğiniz siparişleri bu ayların yoğun oldugunu düşünerek son ana bırakmamaya çalışın.

runkliadams.com, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa 

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta runkliadams@gmail.com adresine ad, soyad, telefon ve sipariş kodunuzu  göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;

 

1.    Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.

2.    Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.

3.    Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.

4.    Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen  (0530 580 52 56numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.